Stroje triathlonowe damskie

Triathlon to bardzo popularna dyscyplina wśród dzieci, nastolatków, osób dorosłych, a także seniorów. Praktykują go zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Co ciekawe ze względu na aktualnie panujące trendy dot. prowadzenia zdrowego stylu życia i regularnego uprawiania sportu, proporcje wg. płci niewiele się różnią, dlatego wszystkie sklepy internetowe dystrybuują ogromną różnorodnością również strojów triathlonowych damskich. I właśnie o tym porozmawiamy w dzisiejszym artykule. Podpowiemy, jak dobrać kobiecy ubiór do triathlonu, a dodatkowo wyjaśnimy, ile to wszystko kosztuje. Miłej lektury!

Stroje triathlonowe damskie

Jak wybrać strój triathlonowy damski?

Strój triathlonowy damski powinien być dopasowany do ciała (czyli przylegający), a dodatkowo umożliwiać wykonywanie swobodnych, nieskrępowanych ruchów. Jeśli będzie zbyt ciasny - prawdopodobnie zaczniesz się w nim lekko podduszać, natomiast w odwrotnym przypadku wnętrze kombinezonu ulegnie napowietrzeniu.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej rekomendujemy przetestować strój w wodzie. Wystarczy udać się na basen lub na otwartą przestrzeń i przepłynąć dłuższy dystans (np. 3-4 km) oraz kilka krótszych (zwracając uwagę na dynamikę).

Gdzie kupić strój triathlonowy dla kobiet?

Na rynku istnieje wiele korzystnych propozycji obejmujących stroje triathlonowe kobiece. Oprócz ofert lokalnych warto zapoznać się z renomowanymi sklepami internetowymi dystrybuującymi zarówno pełnymi kombinezonami, jak i atrakcyjnymi dodatkami, m.in.:

  • przystawki aluminiowe,
  • paski na numer,
  • żele energetyczne i napoje izotoniczne,
  • plecaki,
  • torby,
  • okulary pływackie,
  • buty sportowe,
  • i wiele innych.

W ofercie tri-magic.pl dostępne są potestowe stroje triathlonowe damskie w korzystnych cenach, bardzo dobrej jakości oraz nowe egzemplarze najwyższej klasy za 3 000 - 4 000 zł. Wysyłka trwa maksymalnie 4-5 dni. Zachęcamy do kupowania online.

Ile kosztują stroje triathlonowe kobiece?

Finalny koszt zależy od Twoich preferencji i założeń. Osoby startujące amatorsko mogą pozwolić sobie nawet na kombinezony za 1 500 zł. Sprawdzają się one równie dobrze na treningu, jak i zawodach. Jeśli interesuję Cię kompleksowy sprzęt do biegania lub pływania - również rekomendujemy zapoznać się z ofertą tri-magic.pl.

Jeśli masz pytania - napisz maila na info@tri-magic.pl lub zadzwoń pod numer +48 690 300 983. Specjaliści odpisują na wiadomości maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Dlaczego warto kupić strój triathlonowy damski?

Rozwiązanie to ma wiele zalet. Po pierwsze kompletny strój triathlonowy jest wykonany z szybkoschnącego materiału (co jest kluczowe po etapie pływackim). Po drugie profesjonalny kombinezon wyposaża się we wkładkę rowerową dla większego komfortu podczas jazdy, a po trzecie - umożliwia komfortowe ruchy na etapie biegowym. Dzięki temu zawodniczka może ukończyć zawody według założonego planu. Warto jednak pamiętać, że jest to dosyć spory koszt - dlatego pełny strój triathlonowy rekomendujemy wyłącznie dla osób startujących w zawodach (dotyczy to również amatorów).