Zastosowanie kul gejszy

Każda kobieta dąży do tego, żeby być piękną i zadbaną, jednak by tak było musi odpowiednio zadbać o swoją kobiecość, dobre samopoczucie i zaakceptować swoje ewentualne słabości, konieczna jest odpowiednia dbałość o swój organizm od środka. Regularne miesiączkowanie, ciąża, poród oraz zwyczajny upływ czasu powoduje, że mięśnie dna miednicy są osłabiane, warto więc o nie zadbać.

Ćwiczenia mięśni dna miednicy za pomocą kul gejszy

Idealne do ćwiczeń mięśni dna miednicy – Kegla są kule gejszy marki Plum Bum, oczywiście wymagana jest ostrożność i zachowanie zdrowego rozsądku przy wykonywaniu wszelkich ćwiczeń z wymienionym atrybutem. Tylko prawidłowo wykonywane ćwiczenia mięśni Kegla są gwarancją ich wzmocnienia, popełnianie błędów przy poszczególnych ruchach, może doprowadzić do wielu nieprzyjemnych dolegliwości, niektóre z nich mogą na dłuższy czas osłabić miednicę. Kulki dopochwowe, które oferuje Plum Bum to polski produkt wysokiej jakości, pozwalający na utrzymanie mięśni dna miednicy w bardzo dobrej formie na długie lata. Produkt składa się z dwóch rodzajów kulek, z których każda ma inną wagę, jej wybór jest uzależniony od stopnia zaawansowania, mogą pomóc w powrocie do formy sprzed ciąży oraz  zapobiegać przykrym dolegliwościom w przyszłości, które mogłyby przybierać postać na przykład nietrzymania moczu. Generalnie kule gejszy rekomendowane między innymi przez Plum Bum to gadżet, który może również urozmaicić życie erotyczne, a korzyści prozdrowotne powinny utwierdzać w przekonaniu, że jest to produkt pożyteczny.

Zastosowanie kul gejszy

Jak działają kule gejszy?

Kule gejszy Plum Bum są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, są ze sobą połączone za pomocą sznurka, w ich wnętrzu znajdują się kulki o mniejszych rozmiarach, jednak większej masie, podczas chodzenia obijają się o siebie i generują delikatne drgania, co ma przyczyniać się do automatycznego zaciskania się mięśni pochwy oraz Kegla. W ofercie Plum Bum znajdują się kule gejszy w podwójnej i pojedynczej postaci, te drugie rekomendowane są dla kobiet, które dopiero rozpoczynają ćwiczenia lub mają obniżoną macicę, czy borykają się z jej tyłozgięciem. Aplikacja kul gejszy marki Plum Bum są proste w aplikacji i przypominają wkładanie tamponów, w celu ułatwienia można zastosować żel nawilżający, prawidłowe ułożenie zakłada przyleganie jednej z kul do szyjki macicy, druga natomiast powinna być przetrzymywana bezpośrednio przez mięśnie pochwy. Przestrzeganie tej zasady pozwala na znacznie bardziej intensywne doznania w trakcie prowadzenia erotycznych zabaw, jeżeli natomiast kobieta w ciągu dnia chce ćwiczyć mięśnie Kegla, może nosić kule gejszy Plum Bum również w tej porze, lecz należy wówczas pamiętać o konieczności ciągłego pozostawania w ruchu. Producent kul gejszy Plum Bum wyraźnie wskazuje, że produkt można nosić od 45 minut do maksymalnie kilku godzin, wyjęcie kul jest również łatwe, wystarczy pociągnąć za wystające sznureczki, które są odpowiedzialne za łączenie ze sobą obu kul. Następnego dnia czynności można powtórzyć.