Profesjonalna psychoterapia razem z Gabinetyrozwoju.pl - Twoi psycholodzy z Krakowa

Wielu z nas zadaje sobie pytanie: “jak dbać o zdrowie psychiczne?” Otóż odpowiedź nie jest prosta, ponieważ każdy z nas jest jednostką indywidualną. Ludzie borykają się z problemami o różnych podłożach. Często dzieje się tak, że to, co wydarzyło się w naszym dzieciństwie daje swe skutki w dorosłym życiu. Gdzie zatem udać się po pomoc? Co robić, gdy w naszym życiu dominuje smutek, żal i utrapienie? Gabinetyrozwoju.pl - Twoi psycholodzy z Krakowa to zespół specjalistów - psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Ich celem jest zadbanie o Twoje prawidłowe zdrowie psychiczne. 

Gabinety Rozwoju - Twoi psycholodzy z Krakowa - kilka słów o nas

Jesteśmy zespołem składającym się z psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów, tworzących nowoczesny i specjalistyczny ośrodek zdrowia psychicznego. Zajmujemy się leczeniem z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych i młodzieży, seksuologii, terapii uzależnień chemicznych i niechemicznych,terapii dla rodzin i par oraz psychodermatologii. Prowadzimy także Gabinet Seniora, w którym psychoterapeuta wskazuje, jak wyjść na przeciw dolegliwościom związanym z procesem starzenia i jak podnieść jakości życia. Nasza wiedza poparta jest doświadczeniem i kilkuletnią praktyką. Każdego pacjenta traktujemy w sposób indywidualny, a proces leczenia dostosowujemy do jego potrzeb. Dzięki stosowaniu nowoczesnych metod diagnostycznych i terapeutycznych jako narzędzi skutecznej praktyki, obaliliśmy mit, jaki wyrósł wokół leczenia ludzkiej psychiki. Ten obszar zdrowia jest niesamowicie delikatny, dlatego najważniejsze jest dla nas poczucie bezpieczeństwa i komfortu naszych pacjentów. Przede wszystkim jednak doceniamy zaufanie, jakim obdarzają nas nasi podopieczni. W czasie terapii staramy się zapewnić dyskrecję, profesjonalizm oraz spokojną atmosferę. Pracownicy Gabinetyrozwoju.pl - Twoi psycholodzy z Krakowa w swojej pracy kierują się przede wszystkim dobrem pacjenta. W czasie terapii psychoterapeuta wchodzi w relację z osobą badaną i pomaga jej zdefiniować aktualne trudności. Jest on pewnego rodzaju opiekunem pomagającym w zrozumieniu świata wewnętrznego, w którym kryją się emocje oraz ich źródła i prawa jakimi się rządzą. Dzięki zrozumieniu przyczyn naszych problemów i lęków dochodzi do ich długotrwałego rozwiązania i poprawienia satysfakcji życiowej. Głównym narzędziem stosowanym podczas terapii  przez Gabinetyrozwoju.pl - Twoi psycholodzy z Krakowa jest dialog terapeutyczny. Pozwala on pacjentowi znaleźć istotę trapiących go problemów. 

Profesjonalna psychoterapia razem z Gabinetyrozwoju.pl - Twoi psycholodzy z Krakowa

Gabinetyrozwoju.pl - Twoi psycholodzy z Krakowa - nasze priorytety w pracy z pacjentami

Naszym głównym celem było stworzenie miejsca, w którym najistotniejszą rzeczą jest nie tylko jakość świadczonych usług pod względem merytorycznym, ale także zapewnienie spokojnej, przyjaznej atmosfery dla naszych pacjentów.

Nasze główne priorytety podczas terapii z pacjentami to:

  • budowanie przyjaznej atmosfery, tak by pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie
  • kompleksowe podejście do rozwiązywanych problemów
  • skupienie się na stworzeniu zaufanej, życzliwej relacji terapeutycznej
  • udzielanie szczegółowych informacji dotyczących procesu leczenia
  • ciągłe dokształcanie się i zdobywanie doświadczenia

Gabinetyrozwoju.pl - Twoi psycholodzy z Krakowa to miejsce stworzone dla osób borykających się z problemami natury psychicznej, przeżywających kryzysy. Aby zaznać spokoju umysłu, warto wybrać się na terapię, która pozwoli dobrze poznać się nam samym.