Farby Evolution - główne zalety

Farbowanie włosów to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów przez kobiety. Dobrej jakości produkty zapewniają doskonałe krycie i nasycenie nowego koloru. Dodatkowo powinny one zawierać szereg składników odżywczych, dzięki którym włosy są pełne blasku i sprężystości.

Farby Evolution - główne zalety

Postaw na profesjonalne produkty do farbowania

Farbowanie włosów nie jest trudną sztuką, jednak chcąc uzyskać pożądany efekt lepiej wybrać się do profesjonalnego salonu. Koniecznie do miejsca polecanego przez wiele zadowolonych klientek, które lubią tam wracać. Dość często u profesjonalnych fryzjerów stosowana jest farba evolution stworzona na bazie nowoczesnej formuły. Dzięki zawartym w produkcie składnikom włosy są silnie odżywione i chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. Jakość zapewniona jest przez trójwymiatową technologię łączącą w sobie najważniejsze składniki. Pierwszym z nich jest MLV - Multi Lamellar Vehicle. W wyniku jest zastosowanie pigmenty są należycie chronione, a wszystkie cząsteczki wnikają w bezpośrednio w strukturę włosa. Ponadto nie dochodzi do zbyt szybkiego utleniania się koloru z włosów, jednocześnie nie ma potrzeby martwić się o niewystarczające nawilżenie włosa, a wokół niego tworzona jest specjalna siatka. Dzięki temu ostatniemu mieszanka znacznie lepiej przylega do włókien włosa. Wśród zalet należy jeszcze wspomnieć o doskonałym kryciu siwych włosów, co bywa problemem wielu współczesnych kobiet. Tak właśnie działa farba Evolution, warto zainwestować w zabieg wykonany tym produktem.

Sposób używania farby Evolution

Farba Evolution jest mieszana przed nałożeniem z oksydantem we właściwych proporcjach, a konkretnie 1:1,5. Oznacza to wymieszanie 60 mililitrów farby z 90 mililitrami oksydantu. Do mieszania nie można używać metalowych pojemników i narzędzi, co jest bardzo ważnym aspektem. Do pracy z produktem należy użyć rękawiczek ochronnych, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzeń naskórka. Farba Evolution może być trzymana na włosach nie dłużej niż 35 minut, przed jej zastosowaniem wskazane jest dokładne zapoznanie się z instrukcją zawartą w opakowaniu. Oczywiście dotyczy to osób, które samodzielnie chcą wykonać koloryzację na swoich włosach. Warunkiem jest zachowanie wszystkich środków ostrożności, przede wszystkim przestrzeganie czasu trzymania na włosach. Farba Evolution dostępna jest w wielu kolorach, dlatego każda kobieta z całą pewnością znajdzie odcień odpowiedni dla jej wymagań i oczekiwań względem koloru włosów.

Dlaczego warto postawić na farbę Evolution?

Farba Evolution ma szereg zalet, które doceniają profesjonane stylistki włosów. Każda kobieta lubi dobrze czuć się ze swoim wyglądem, w zakres czego wchodzi również dbanie o piękny kolor swoich włosów. W tym miejscu wkracza jeden z najlepszych produktów - farba Evolution. Dzięki niej farbowanie włosów jest prawdziwą przyjemnością, podczas zabiegu można się maksymalnie zrelaksować i ze spokojem czekać na efekt końcowy. Zakończenie koloryzacji wiąże się z dużym zadowoleniem, a kolor na włosach utrzymuje się naprawdę bardzo długo.